Balóny štastia, lampióny šťastia

0 položiek

Lampióny šťastia - balóny štastia

Balóny šťastia

HISTÓRIA BALÓNOV ŠŤASTIA

Tradícia vypúšťania balónov štastia je stará už takmer 2000 rokov a je neodmysliteľnou súčasťou festivalov a slávností na celom Ďalekom východe. Ľudia totiž veria, že priania napísané na balónoch sa vznesú vysoko do neba a tým sa splnia.

ČO SÚ TO BALÓNY ŠŤASTIA?

Balóny šťastia sú teplovzdušné balóny rozmerov 90 x 60 cm, ktoré sa po zapálení palivového článku naplnia teplým vzduchom a vznesú sa do výšky. Sú veľmi jednoducho použiteľné, bezpečné a neškodia životnému prostrediu. Počas cca 10 minútového letu sú schopné vystúpiť až do výšky 1 kilometer

VYUŽITIE

Balóny šťastia vďaka svojej jedinečnosti sľubujú nezabudnuteľnú atmosféru na Vašich oslavách, svadbách, festivaloch, párty, firemných či spoločenských akciách. Vypustením väčšieho množstva balónov naraz výrazne znásobíte celkový zážitok.

 

Lampióny šťastia

Čo sú Lietajúce balóny štastia?

Lietajúce lampióny sú ako mini teplovzdušné balóny. Sú vyrobené z nehorľavých, biologicky rozložiteľných materiálov. Knôt je zavesený na ráme (kríž na spodnej časti), ktorý sa vyplní po zapálení horúcim vzduchom a umožňuje Lietajúcim lampiónom odletieť.

Ako dlho Lietajúce balóny štastia letia?

Lietajúce balóny štastia letia približne 1 kilometer do výšky a tak ako ďaleko do diaľky ako oko dohliadne.

Sú Lietajúce lampióny bezpečné?

Lietajúce lampióny sú veľmi bezpečné, ak sú použité presne v súlade s bezpečnostnými pokynmi a návodom na použitie – Tieto sú súčasťou každého balenia.

Môžu byť Lietajúce lampióny použité pri zlom počasí?

Lietajúce balóny štastia sú vyrobené z ryžového papiera, a preto sa pri použití za zlého počasia znehodnotia. Bezpečnostné pokyny jasne ukazujú – nepoužívať Lietajúce balóny štastia pri silnom vetre a daždi.

Môžem použiť lietajúce lampióny vnútri?

Lietajúce lampióny sú výhradne pre vonkajšie použitie. Prosím, nepokúšajte sa meniť lietajúce lampióny v žiadnom prípade tak, aby ste ich mohli používať v interiéri.

Môže byť pripojený lampión k zemi?

Rozhodne nie!
 

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie