rajdarcekov.sk

... darčeky k narodeninám a tipy na narodeninové darčeky

Henna farba na vlasy

24 položiek

Bylinný farbiaci balzam s extraktom z henny

Čo je to Neutrálna henna?

Neutrálna henna, zelený prášok, ktorý vonia ako čerstvo pokosená tráva, nie je ani henou, ani neutrálne. Je to Cassia obovata. Cassia obovata obsahuje anthraquinones, particuarly Chrysophanic kyselina, významný anti-hubové, antimikrobiálne a antibakteriálne. Cassia obovata má zlaté farbivo molekulu, ktorá sfarbí matný blond a šedivé vlasy žltej. To pomôže poškodeným vlasom, aby bol účes plný, lesklý a  zdravý.

 

Čo je červená henna?

Červený henna, zelený prášok, ktorý vonia ako seno, je Lawsonia inermis, obyčajne známy ako henou. Listy z rastliny henna má červeno-oranžové farbivo molekulu Lawson a napthaquinone. Henna zafarbí vlasy červeno-oranžová, ale škvrna je priesvitný a bude kombinovať s prírodnej farbe. Zdobenie tela henou kvalita má oveľa vyšší obsah farbivá ako henou väčšinou predávajú za vlasy. Henna je najlepší vlasový kondicionér zo všetkých. To bude vaše vlasy ťažké, hustá a hodvábna.


Čo je to čierna henna?

Čierna henna, zelený prášok, ktorý vonia ako mrazeného hrášku, nie je ani čierny, ani henou. Je to indigo, Indigofera tinctoria.
 

Zobraziť:

Prihlásenie