nafukovací páni sexshop

0 položiek

Nafukovacie erotické pomôcky

Ako sa nafukovacia panna používa?

Ak potrebujete návod, ako používať nafukovaciu pannu, tak sa pozorne začítajte do nasledujúcich riadkov.

Ľudia, ktorí si tieto erotické pomôcky zakúpi, mnohokrát nedbajú na žiadne pokyny a použijú pánovi bez toho, aby si prečítali príbalový leták. Je to škoda, pretože ten môže poskytovať mnohé zaujímavé možnosti, ako s pannou zaobchádzať a užiť si jej existencie.

Čo sa týka samotného použitie, tak je potrebné si ešte k panne prikúpiť aj lubrikačný gél. To je ostatne ale už automatika. Keď si idete kúpiť vibrátory, tak rozhodne nemôžete čakať, že to pôjde nasucho. Pokiaľ nedôjde k zvlhčeniu, tá si s nafukovací pannou moc neužijete. Lubrikačný gél býva mnohokrát súčasťou samotného balenia.

Čo sa týka samotného použitia nafukovacie panny, tak by ste sa mali zmieriť s tým, že táto panna bude vydávať občas nejaké zvuky, ktoré budú vyvolané trením a niekedy tiež môže dôjsť k tomu, že bude uchádzať.

Čo do samotných polôh, ktoré nafukovacia panna ponúka, tak ich počet sa dvíha přímosměrně s cenou samotnej panny. Ak si kúpite tie najlacnejšie erotické pomôcky, tak jej len ťažko ohnete treba také ruky alebo nohy. Ak nebudete šetriť, tak zistíte, že niektoré modely sú naozaj veľmi zaujímavé. Ak ide o použitie jednotlivých otvorov, tak by ste po ich vyskúšaní mali zistiť, že intenzita stisku každého z nich je iná. Najsilnejší stisk býva spravidla v análnom otvore a najmenší v ústach.

Samotná panna je asi najlepším simulátorom sexu ako takého, ktorý môžete vôbec zohnať. Výhodou je aj tá skutočnosť, že si na ňu môžete pokojne ľahnúť. Ostatné erotické pomôcky musíte spravidla pridržiavať u penisu a sústrediť sa na to, ako s nimi manipulujete.

Inak ale samotná panna a podobné erotické pomôcky nijako nereaguje, takže sex s ňou nikdy nebude taký ako so živou bytosťou.

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie