Poštovné za darčeky


Vždy sa snažíme minimalizovať náklady, aby ste mohli byť spokojný.

Tovar je možné doručiť nasledovným spôsobom:

Štandardne dodávame tovar na Slovensko a Českej republiky. V prípade vášho záujmu vám vieme dodať do akejkoľvek krajiny EÚ. Pre cenu dopravy nás prosím kontaktujte.

Doprava

1. kuriérska služba GEIS


konfortné doručenie, vždy tam kam potrebujete. Pokiaľ si prajete zaslať tovar prostredníctvom kuriérskej služby, uvádzajte prosím tú adresu, na ktorej vás kuriér zastihne. Tovar je štandardne doručený na druhý pracovný deň od podania zásielky. Sklo a krehký tovar zasielame len prostredníctvom kuriérskej služby. Cena za doručenie je kuriérom je vždy 3,50  eur.

2. Slovenská pošta


Tradičný spôsob doručenia. Tovar je zasielaný ako 1. trieda, takže v bežnom režime by mal byť tovar doručený nasledujúci pracovný deň. V prípade, ak vás poštárka nezastihne doma, zanechá vám žltý lístok s číslom vašej zásielky, ktorú si vyzdvihnete na vašej pošte. Cena za doručenie je 3,00.  Výhodnejšiu cenu poštovného získate aj platbou vopred. 

3. Osobné prevzatie


Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni v Trenčíne. Táto služba je zdarma          Kde nás nájdete?

PLATBA ZA TOVAR 

1. Dobierka


Tovar zasielame na dobierku, tzn. za tovar zaplatíte až pri prebratí vašej zásielky od kuriéra alebo na pošte. V prípade vášho záujmu je možné tovar uhradiť vopred. Na základe vašej objednávky  vám zašleme potrebné údaje k platbe.

2. Úhrada tovaru vopred prevodom


Tovar môžete uhradiť vopred. Budeme vás kontaktovať s potvrdením prijatia vašej objednávky a následne vám zašleme údaje potrebné k platbe /číslo účtu a variabilný symbol/.  Po úhrade bude vaša objednávka vybavená. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie