Balóny šťastia

Pridané: 05.06.2013 17:52:00 Počet zobrazení: 919

05 Jún 2013

Balóny šťastia sú vhodným doplnkom pre oživenie každej udalosti, či už chystáte záhradnú party s priateľmi, svadbu so všetkými svojimi blízkymi alebo nejakú naozaj veľkú akciu, ako je koncert či festival. Využite čaro balónov šťastia naozaj všade!

Aj vy môžete vyskúšať atmosféru balónov šťastia, ktoré vám ponúkame v našom eshope, hoci možno chystáte iba malú party s grilovačkou, pivom a trochou hudby u vás doma na záhrade k oslave narodenín alebo začiatku leta. Avšak, vieme vám zaručiť, že okamih, keď sa zotmie a vy spolu s priateľmi vypustíte tieto lampióny šťastia k oblohe bude naozaj čarovný a ak k lampiónom pripojíte dokonca aj svoje tajné priania, spojí vás to viac ako si len dokážete predstaviť.

Alebo azda plánujete svoj veľký deň „D“? Prečo neprekvapiť vašich svadobných hostí s niečím novým a originálnym, čo nezažijú len tak na každej svadbe? Zavolajte všetkých svadobčanov o polnoci von a namiesto čoraz opakovanejšieho ohňostroja alebo únosu nevesty im predveďte nádherné divadlo vďaka našim balónom šťastia. Rozdajte každému po jednom a potom spoločne vypustite všetky k nočnej oblohe. Určite to bude nezabudnuteľný zážitok nielen pre nich, ale aj pre vás s partnerom!

A čo posledná možnosť? Ak ste organizátorom nejakého väčšieho podujatia môžete využiť nápad s balónmi šťastia aj vy! Objednajte ich za najlepšie ceny práve u nás! Z našich vlastných skúseností vám môžeme povedať, že ak koncert, festival alebo akékoľvek iné podujatie zakončíte spoločným vypúšťaním balónov šťastia, doprajete tak svojim návštevníkom úplne nový a netradičný zážitok a potom sa už len môžete tešiť na pozitívne ohlasy a recenzie.

Najväčší výber balónov šťastia na Slovensku za tie najlepšie ceny – to je raj darčekov! V ponuke aj LED balóny
 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie