Láska cez priateľstvo

Pridané: 30.10.2012 15:22:00 Počet zobrazení: 811

30 Október 2012

Prečítajte si o láske, ktorá je viac ako priateľstvo

erotika 

V mojom živote boli viacerí muži. Každý bol iný, ale predsa mali niečo spoločné. Mala som ich rada. Jeden, ktorý zostal so mnou až dodnes, nemám len rada, veľmi ho milujem. Je to ten fantastický pocit, ktorý patrí ku každému veku, ktorý dáva človeku krídla a pocit letu. Tento pocit však nie je jednoduché nadobudnúť. Teda aspoň u mňa to jednoduché nebolo.

Zažila som sklamanie, smútok na duši a dokonca som si pestovala názor, že sa v živote do nikoho nezaľúbim, pretože chlapi sú hajzli. Keď sa skončila moja prvá vážnejšia láska, ktorá trvala vyše roka, bolo mi smutno, ale náš rozchod bol nutný. Jednoducho cit postupne vypršal a štúdium v rozdielnych mestách našej láske neprospelo. Vtedy som si povedala, že nie je koniec sveta, veď mám len dvadsaťštyri. Po bezstarostnom roku bez mužského pokolenia po mojom boku som sa znova zaľúbila. Boplo to zasa to krásne, síce nie až také romantické, ale veď každý je svojský. Ďalší rozchod, tentokrát omnoho ťažší, zasiahol moju dušu. Veď cítila som sa ako zbitý pes. Moje srdce, ktoré malo vyhradené miesto pre dotyčného, bolo zmätené. Našiel si druhú a ja som našla sklamanie a názor, žeo to bolo naposledy, kedy som niekomu prejavila moje city.

Tento moment dosť zmenil moje uvažovanie a názor na mužov. Z romantiky sa postupne stala tvrdá realita, ktorej pohľad na mužov nebol cez rúžové okuliare. Po istom čase som sa začala stretávať s dvoma chalanmi, jeden spolužiak, druhý kamarát. Jednoducho boli obidvaja fajn, preto som sa nimi dosť stretávala a zhovárala. Zdôverila som sa im samozrejme, ozrejmila aj môj jednoznačný názor na svet a hlavne na mužov. Chcela som, aby sme zostali priateľmi, malo som ich rada ako priateľov. Lenže stalo sa, čo sa zrejme nemalo. Obidvaja sa zaľúbili do Mňa. Nechcela som to tak nechať. Netušila som to. A zasa ten náš komplikovaný život. Mala som sa rozhodnúť, ale ja som sa nechcela rozhodovať. Chcela som ich obidvoch mať rada, ale nie ich milovať.
 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie