Osušky a také darčeky

Pridané: 23.05.2013 15:46:00 Počet zobrazení: 973

23 Máj 2013

obyčajnú osušku má každý, vtipnú len ten, kto sa rád umýva!

Kedysi osušky neboli také pekné a farebné ako dnes. Osušku by vtedy ako darček naozaj nikto nechcel, veď najväčším prejavom ich zdobenia a originality bolo akurát biele logo hotela vyšité bielou niťou... ako inak, na bielom uteráku. A tu začína náš vyfabulovaný príbeh o jednej vtipkárskej žene menom Gerta.


Historka o osuške
Gerta pracovala ako krajčírka na polovičný úväzok v miestnom hoteli, kde sa starala o zašívanie roztrhanej posteľnej bielizne a iného textilného inventáru. Hotelu sa darilo. Majiteľ bol na tú dobu veľký sveták, a preto nikoho neprekvapilo, keď sa rozhodol v hoteli prevádzkovať aj saunu prístupnú širokej verejnosti. Pre hotel to znamenalo množstvo nových návštevníkov, pre Gertu aj viac práce. Návštevníci sauny potrebovali osušky a hotel si chcel, samozrejme, robiť reklamu. Ako krajčírka vedela Gerta celkom pekne vyšívať, a tak od spustenia sauny v práci stále len vyšívala a vyšívala názov hotela na osušky. Bola to dobrá marketingová stratégia, pretože osušky sa dosť kradli a po čase už v celej oblasti nebolo človeka, ktorý by nikdy nepočul o ich hoteli a saune. Za tú dobu si Gerta vybudovala veľmi priateľský a neformálny vzťah s majiteľovou ženou, ktorá jej do hotela dovážala bavlnku na vyšívanie. Gerta o nej vedela, že je posadnutá chudnutím a diétami. Jedného dňa však za Gertou s nadšením dobehla, že dosiahla svoj životný sen- váhu 50 kg! Gerta vycítila príležitosť na malú životnú rebéliu, a tak na jednu osušku netradične vyšila slová uznania: „50- a stále sexi“ a podarovala špeciálnu osušku majiteľovej žene. Tá si však originálny nápis na osuške nevšimla a hneď sa v nej bežala poriadne vysaunovať. Aké len bolo jej prekvapenie, keď vyšla zo sauny! Ovinutej v osuške s nápisom jej z ničoho nič (vraj k narodeninám) pogratulovala upratovačka. Rovnakú príhodu zažila aj s recepčnou, čo šla náhodou okolo. Bolo to o to čudnejšie, že majiteľova žena pre pár mesiacmi oslávila okrúhle 40. narodeniny. „Koľká bije“ si Gerta uvedomila, až keď počula ako sa ich, tiež 40- ročná, chyžná vyslovila, že aj ona by „vo svojich 50. rokoch chcela vyzerať ako milosťpani nášho šéfa“.
Invázia osušiek s vtipným nápisom
Gerta sa nad celou groteskou potichu usmievala a ani ju len nenapadlo, dať všetko na správnu mieru. Začala vyšívať ďalšie zábavné nápisy na osuškách. Po hoteli sa tak postupne šírili osušky s nápisom „Sexi telo“, „Najkrajší zadok“, „Dodržujem pivný režim“, „Nás krásnych je málo“, “Miláčik“ a mnohé ďalšie, ktoré Gerta vo svojej pojašenosti vyšila. Osušky s vtipným nápisom sa zákazníkom veľmi páčili, aj kradli sa omnoho viac. Koľko krát len nič netušiaci zákazníci Gertu žiadali, aby im dala bokom nejakú zábavnú osušku ako darček! Gerta nakoniec dala výpoveď v hoteli, zamestnala brigádnikov a rozbehla vlastný biznis s vtipným osuškami k narodeninám. Gertine darčekové osušky k narodeninám, ale aj osušky so zábavným či vtipne samoľúbym nápisom dnes kúpite aj online v našom e-shope. Osušky s nápisom sú nie len vtipný darček, ale aj maximálne praktické a použiteľné po kúpeli či sprche každý deň. Seriózne ňou potešíte každého, kto v kúpeľni rád relaxuje. Ktorú chcete?

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie