Sexy darčeky

Pridané: 17.11.2012 13:02:00 Počet zobrazení: 889

17 November 2012

sexy darčeky, darčeky na vianoce, vianočné darčeky

Podarujte sexi darček
Chcete svojej polovičke darovať nejaký darček, ale neviete, čo by to malo byť? Čo takto vtipný a sexi darček zároveň? Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a možno si vyberiete. S týmito darčekmi sa spolu zasmejete a ešte aj niečo iné.

Penis cestoviny
Vyrobené z najlepšej tvrdej pšenice. Cestoviny v tvare penisu - to ste ešte nemali na obed. Skvelé prekvapenie. Pri varení sa zväčšia.

● Heart of roses - listy ruží
Niečo pre romantikov.Lístky ruží pre navodenie romantickej atmosféry. V krabičke v tvare srdce je cca 100 listov. Sú vyrobené z červeného hodvábu. Je len na vás, ako vytvoríte správnu atmosféru.

Panvica “pindík”
Netradičná panvica z uhlíkovej ocele s penisom a semenníkmi. Hnedá plastová rukoväť s možnosťou uchytenia. Teraz bude varenie zábavou. S jedlom pripraveným touto panvicou sa môžete do penisu s chuťou zahryznúť.

Šampón na vajíčka
Žltý šampón pre mužov, umývať treba predsa všetko. S týmto šampónom to bude voňavejšie a okrúhlejšie a o to krajšie.

Presýpacie hodiny “SEX TIMER”
Pomocou presýpacích hodín “SEX TIMER” spoznáte sexuálnu výdrž partnera. Tlačené po anglicky - very poor/veľmi nízke, unsatisfield/nevyhovujúce, lover/milovník, playboy, stud/kanec, stallion/žrebec.

Erotický čoko adventný kalendár
Za 24 okienkami sa skrýva kopec erotického prekvapenia. Prsíčka, pindíkovia a iné erotické prekvapenia sa skrývajú v mliečnej čokoláde s obsahom min. 35% kakaa. Môže obsahovať stopy orechov a arašidy.

X mas box
Veľký vianočný darčekový set. Obsahuje 12 kusov pre horúce vianoce. Obsah: škraboška, vibrátor s batériou, návleky na penis, Sexy poker hra, Secura X mas kondómy Secura, putá, olej na masáž partnera, string tangá/nohavičky pre oboch, vibrátor. Obľúbený vianočný darček.
 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie