Sexy zástery

Pridané: 05.08.2012 12:49:00 Počet zobrazení: 858

05 August 2012

Z našimi sexy zásterami si môžete užiť veľa zábavy. Oblečete si ju a prežite romantický večer pri ktorom bude flirtovať už len tým, že budete pripravovať večeru v našej sexy zástere. Môžete pri tom vyskúšať vždy niečo nové....

Príprava romantickej večere zahŕňa niečo viac ako podávanie jedla pri sviečkach. Treba vytvoriť romantické prostredie v celom dome alebo urobiť večer niečo extra špeciálne.

Sexy Zástery

či už chcete urobiť peknú romantickú večeru k výročiu, na Valntína, alebo len preto, že.... je to pkené gesto, ktoré môže vyvoalť nejakú romantickú predstavu a u vášho manžela zvláštny pocit.

Sexy zástery sú len začiatok. Tu je niekoľko tipov pre veľké romantický večer:

Najmite si pestúnku, ak máte deti alebo ich dajte k známym či rodičom. Skúste si oddýchnuť len vy čo i len jednú celú noc. Môžete si odpočinúť a stráviť pekný večer.

Vyskúšajte niečo nové. Okrem svojej sexi zástery, oblečete si niečo sexy zvoendé a neponáhľajte sa.... Vyčistite celý dom nech nič nekazí atmosféru. Vyčistite si mysel a nekazte si náladu zbytočnosťami. Pripravte si dom niekoľko dní vopred, takže nebude sa musieť ponáhľať.

Pripravte si jedlo včas a vyberte niečo čo je pôsobivé a nemá vysoké nároky. Vy najlepšie vieto čo prekvapí vášho manžela. 

Navoďte atmosféru tlmeným svetlom v miestonosti. Ak nemáte prepínač svetiel, použite sviečky, tie vždy pôsobia romanticky.
Vône sú dôležité pre romantickú večeru. Použite vonné sviečky pre prevonanie a zútulnenie bytu.

A samozrejmen nezabudnite na výber kvalitného vína. Nechajte si odporučit kvalitné víno vo vinotéke.

Nezabúdajte, že je to romantický večer, ktorý by mal byť nezabudnuteľný.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie