Tipy na vianočné darčeky

Pridané: 18.11.2013 15:44:00 Počet zobrazení: 744

18 November 2013

vianočné darčeky   tipy na vianočné darčeky erotické hry

Nekupujte na Vianoce ponožky, dajte priateľovi viac
Neviete si rady a dookola premýšľate, či priateľovi nadeliť poukážku do kníhkupectva, vtipné trenky alebo plyšového medvedíka? Skúste tento rok vybrať vianočný darček, ktorý ho naozaj poteší. Zmeňte tieto Vianoce na netradičné a zanechajte spomienky na celý rok. Neviete ako na to ? Máme pre vás zopár typov, ktoré určite budú originálne a tie pravé darčeky pod stromčekom.
Vianočné darčeky do interiéru
Chcete priateľovi zaobstarať niečo do bytu? Asi neuspejete so sviečkami, dekami či stolíkom. Muži dávajú prednosť praktickému využitiu. Presne to im ponúka drevený stojan na fľaše, ktorý nakoniec obaja bude využívať rovnako radi. Nielen, že oceníte jeho funkčnosť a využitie. Navyše štýlovo doplníte interiér. Ďalším typom na darček je fontána. Áno je to tak. Priamo v interiéry môže mať váš priateľ svoj vlastný prameň. Originálne, čo poviete? Vaše romantické večery odteraz môže sprevádzať šum vody, ktorý navodí tú správnu atmosféru.
Čo tak darovať erotiku?
Áno aj to sa dá. Prečo neurobiť radosť vianočným darčekom jemu, ale aj vám. Nevinné hrádky pre dvoch vnesú večeru tú správnu atmosféru. Alebo kamasútra. Tento vianočný darček vám zaručí priam erotické napätie v každom kúte interiéru. A určite vám môžeme povedať, že už len pohľad na vášho miláčika pri jeho rozbalení bude stáť za to. Ocení vašu odvahu a všestrannosť. Ideálny darček pre oboch je určite z oblasti erotiky a hravých náznakov.
Veselý vianočný darček
Aj táto voľba je dobrá a hlavne jedinečná. Pokiaľ chcete do vianočnej atmosféry vdýchnuť trochu veselosti, určite sa rozhodnite práve pre ňu. Týždenný rozlievací kalendár, alebo tričko s vtipným nápisom určite vyčarí úsmev na tvári aj tomu najväčšiemu mrzútovi.
Vianoce
sú o rodinnej pohode, porozumení a hlavne o láske. Vianoce sú keď za oknom poletujú snehové vločky a svetielka stromčeka žiaria z každého okna. Originálny vianočný darček zasvieti svetielka aj v očiach obdarovaného. Zapáľte ich tohto roku aj u vás doma.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie