Vianočné darčeky 2011

Pridané: 19.01.2012 15:31:00 Počet zobrazení: 769

19 Január 2012


Tip na vianočné darčeky


Obdobie Adventu je tu a do Vianoc ostáva necelý týždeň. Každodenné sa zamýšľanie nad darčekmi pre najdrahších Vás stíha na každom rohu. Ale čo vybrať, aby to bolo priamo šité na Vašu babičku, mamičku či deduška a aby to nebol lacný dovoz z Číny? Pre Vás tu máme riešenie v podobe teplých papúč pre Vášho otca, babku či dedka. Originálne papuče s nápisom BABKA, nájdeme v troch veľkostiach veľkostiach. Papuče BABKA potešia a zahrejú nejednu babičku, a prečo nie práve tú Vašu? Papuče BABKA nájdete v dvoch farebných prevedeniach červenej a modrej a to za skvelú cenu len 11,95 EUR. Originálnymi slovenskými papučami potešíte svojho dedka, miláčika, maminu, otca, anjelika či Vašu návštevu. Tieto druhy papúč sú v našom e-shope absolútnou novinkou a nájdete ich v samostatnej sekcií Papuče NOVÉ.

Keby ste chceli zvoliť veselšiu a odvážnejšiu alternatívu klasických papúč pre dámy máme teplučké papučky v dvoch prevedeniach a to papuče Pepe a papuče ružové Pepe, ktoré potešia nielen ako darček na narodeninovú oslavu, ale aj darček pre Vaše kamarátky, na rozlúčky so slobodou atď. Pre pánov máme alternatívu tohto darčeku a to papuče Didi v ružovej farbe. Tieto darčeky nájdete v sekcií Sexi darčeky nové, kde sa nachádza mnoho inšpiratívnych darčekov pre Vás a Vašich známych za bezkonkurenčné ceny.

Ponúkame Vám veľké množstvo netradičných, klasických, odvážnych a hlavne originálnych darčekov pre Vás, Vašich priateľov, rodinu, známych. Veríme, že Vám pomôžeme zvládnuť predvianočný stres ponukou a nákupom v našom e-shope.
 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie