Vianočné darčeky 2012

Pridané: 18.10.2012 14:12:00 Počet zobrazení: 1125

18 Október 2012

darčeky darček erotické darčeky 

Guru vianočnými darčekmi

Prinášame vám tento článok, aby ste sa mohli inšpirovať vianočnými darčekmi na stránke rajdarcekov.sk . Nové darčeky vám prinášame v priebehu celého roka – a nie je ich málo. Počas tohto roka sme priniesli niekoľko sto /!!!/ nových produktov. Snažíme sa produkty obmieňať a prinášať nové, originálne a neopozerané darčeky. Sú však ale aj také produkty, ktoré sú také obľúbené, že ich máme v ponuke už niekoľko rokov a stále sú IN.
Náš rebríček tipov na vianočné darčeky

1. X mas box
Veľký vianočný balíček plný erotických prekvapení. Zvodný, nápaditý a originálny darček.


2. Neposlušná žirafa
Uff, už dlho si žiadny darček nezískal tak rýchlo množstvo priaznivcov. Ak chcete byť počas tohtoročných Vianoc skutočne tým, o koho vianočnom darčeku sa bude rozprávať – tak o tomto sa rozprávať skutočne bude...

3. Osušky s nápismi
Táto kategória darčekov vám prináša obľúbenú tému na Vianoce. Ponúkame veľký výber osušiek za skvelú cenu. Môžete si porovnať našu cenu s kamennou predajňou a uvidíte, kde sú ceny výhodné – a hlavne so širokou ponukou

4. Hra Kamásutra
Kto by ju nepoznal. Minulí rok bolo ako darček vo Farme. Vždy lákavá hra plná erotických dobrodružstiev.

5. Lampióny šťastia
Ponúkame množstvo farieb a variant lampiónov prianí. Zaželajte si aj vy šťastné a veselé. Prajte si niečo krásne. Ako novinku vám prinášame svietiace balóny šťastia.

6. Papuče s nápisom
Je to síce taká otrepaná klasika, že papuče ako darček na Vianoce. Ale tie naše sú predsa iné. Majú nápis a preto sú také osobnejšie ako obyčajné papuče. A preto vás bude mať rád každý, kto ich dostane pod vianočný stromček.
 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie