Vpustite do kúpeľne originalitu

Pridané: 01.11.2013 14:42:00 Počet zobrazení: 755

01 November 2013

osuška pre mamu osuška pre otca osuška pre brata darčeky pre poľovníka

Vpustite do kúpeľne originalitu
Ako na to? Jednoducho a úplne ľahko. Kúpeľňa je intímnou zónou a pokiaľ si ju zariadite naozaj vkusne budete si svoje chvíle v teplej vode doslova užívať. Celý vzhľad interiéru je na vás. Výber obkladačiek, batérií a ostatných doplnkov voľte pozorne. Musia zo sebou doslova ladiť a tvoriť jeden celok. Čo však dá poslednú bodku za dokonalým vzhľadom? Predsa uteráky a osušky. Tie akoby dotvárali konečnú formu tejto miestnosti. Vyberte si farebné prevedenie, ktoré bude ladiť s celým interiérom. Zaručene nebudete výsledným efektom sklamaný. Je jedno aký farebný odtieň zvolíte, ak sa trafíte do farieb úspech je zaručený.
Rozmaznávajte sa mäkkým materiálom
Aj pri tomto možno by ste mysleli jednoducho výbere musíte byť opatrný. Na trhu nájdete množstvo predajcov. Ale len mäkké osušky vám dodajú ten skutočný pocit blaha. Predstavte si ako vyjdete spod teplých kvapiek a zabalíte svoje telo do neskutočného mäkkého materiálu. Predstava, ktorá sa určite páči každému z nás. Ak si spojíte príjemný dotyk a naozaj dokonalý vzhľad kúpeľne budete sa cítiť ako v rozprávke. Prvotriedny relax po uponáhľanom dni. Ak chcete naozaj originalitu vyberte si vyšívané osušky. Práve oni splnia všetko čo od nich očakávate. Zároveň budú dokonalým doplnkom vašej kúpeľne. Nápisy na nich budú dotvárať konečný vzhľad kúpeľne.
Aj ako originálny darček
Keď je reč o osuškách nedá nám nespomenúť ich ďalšie funkcie, ktoré určite ocení každý jeden z nás. Oslavy, rodinné jubileá, alebo len poďakovanie a ukázanie úcty. Toto sú situácie pri ktorých rozhodne vyšívané osušky oceníte. Stačí vybrať tú vhodnú na danú príležitosť a tomu správnemu človeku. Osušky z nápismi povedia veľa za vás. Nie všetci vieme povedať ďakujem, či slová chvály priamo do očí. Osuška na ktorej bude vyšité Najlepšia svokra, či Najlepší otec to povedia za vás. A verte, či nie, nejednému odbarovanému sa objavia v očiach slzy pri ich rozbalení. Toto je ten pravý darček na ktorý sa nezabúda. Ale nie len to. Osušky z nápismi sú ten pravý darček, ktorý rozpráva aj bez toho aby ste ho počuli. Ideálne čo poviete?
Posledná bodka v kúpeľni
Usporiadanie každej kúpeľne bez ohľadu na jej veľkosť musí byť vždy praktické a prehľadné. osušky v kúpeľni často zaberajú pomerne dosť miesta a to môže byť nevyhovujúce. Skúste si do tej vašej zadovážiť boxy. Práve tu sa zrolované osušky a uteráky vojdu priam dokonale. Ak máte vyšívané osušky s nápismi, uložte nápisom na hor. Bude to pôsobiť dokonale. Využite rôzne výklenky, ktoré budú slúžiť nielen na odkladanie hygienických potrieb. Aj tu si môžete uložiť uteráky. Alebo vonné sviečky samozrejme v jednej farbe, ktorá korešponduje s celým interiérom. Takto vytvoríte dokonalý súlad už pri otvorení dverí tejto miestnosti. Takzvaný mŕtvy priestor býva zvyčajne pod umývadlom . Ten však môžete s trochou kreativity a dobrým nápadom tiež šikovne premeniť na skvelý úložný priestor pre vaše uteráky a osušky. Ak ho nemáte vybavený skrinkou, nezúfajte. Zapojte fantáziu a upevnite pod umývadlo poličky, alebo regál. Bude pôsobiť nenútene a zároveň zaujímavo.
 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie