Veľkoobchod

Veľkoobchod darčeky

Darčekové reklamné predmety pre firmy a agentury

Darčeky pre reklamné agentúry a firmy

Sme v dlhodobom kontakte s výrobcami darčekov. S tohoto dôvodu môžeme ponúknuť reklamným agentúram či firmám možnosť výroby darčekov priamo podľa ich želania. V ponuke máme množstvo keramiky, ktorú je možné doplniť vaším logom, resp. nápisom podľa vášho priania. Pre firemnú klientelu sú tiež vhodné tričká s potlačou či ostatný darčekový sortiment podľa vášho výberu pre vašich zamestnancov, firemných partnerov… . Nechajte si vypracovať cenovú ponuku priamo pre vás. Budeme radi, ak budeme môcť s vami spolupracovať . Ak hľadáte niečo nové, originálne a vychytané, ste na dobrej adrese.

Vyžiadajte si nezáväznú kalkuláciu darčekových predmetov. Kontaktujte nás: rajdarcekovweb@gmail.com


Veľkoobchod darčeky

Ponúkame skutočne zaujímavý a predajný tovar. Skutočne atraktívne darčeky rozhýbu aj Vaše podnikanie. Spolupracujeme s mnohými darčekovými predajňami, ale tiež kvetinárstvami či vinotékami. Tovar zasielame na Slovensko ale tiež do Českej republiky. Množstvo tovaru máme neustále skladom. Máme stabilnú ponuku dlhodobo obľúbených darčkekov, ktoré neustále doĺňame novým tovarom a aktuálnymi vychytávkami. Množstvo tovaru /napr. keramické výrobky, tričká/ je možné vyrobiť na vaše želanie pri minimálných odberoch.

Ako s nami spolupracovať?

Ak chcete od nás odoberať tovar pre svoje predajne, e shopy je potrebné sa zaregistrovať na našej stránke a následne mailom požiadať o prístup k veľkoobchodným cenám. Nemáme žiaden minimálny odber. Tovar dodáváme kuriérskou službou a doprava je zdarma pri odbere nad 100 Eur.

Obchodná spolupráca


Internetový obchod rajdarcekov.sk stále hľadá nových dodávateľov.
Pokiaľ nám môžete ponúknuť zaujímavý sortiment, radi s Vami nadviažeme dlhodobú spoluprácu.
Internetový obchod Rajdarcekov.sk je postavený na moderných technológiach, ktorý je neustále vylepšovaný aby bol nákup s pohľadu zákaznika atraktívny a jednoduchý. Široká zákaznická základňa, kvalita služieb a spokojnosť zákaznika je základným kameňom nášho úspechu a stáleho obchodného rastu. Ak sa chcete podielať ako dodávateľ a chcete sa stať naším partnerom, napíšte nám. Tešíme sa na Vaše podnety a ponuky.
 

veľkoobchod darčeky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie